Hyperslevy.cz

Slevové portály si získali v posledních deseti letech celou řadu zákazníků. Mnohé rostly a získaly stabilní klientelu i dodavatele, jiné se zmizely a často s sebou vzaly i peníze nebohých zákazníků. My Vám ovšem chceme prezentovat velký portál, který už funguje na trhu velmi dlouho a nikam se nechystá. Jeho jméno je Hyperslevy.cz.

Představte si následující situaci: Vyrážíte vlastním autem brzo ráno. Během cesty se zastavíte na obědě ve vyhlášené restauraci. Ceníkové ceny Vás nezajímají, vy máte slevu díky poukazu. Zaplatíte, vyrazíte dál a minete aquapark. Zaparkujete a opět předložíte poukaz. Obsluha Vás uvítá a vy si za zlomek ceny užijete odpoledne ve vodním paláci plném atrakcí a wellness. Až budete dostatečně vyčvachtaní, sednete do auta a dojedete do cíle své cesty, kde Vás uvítá obsluha hotelu opět na základě předem zařízeného poukazu, luxusní pokoj a připravená večeře. Ráno až vstanete si dáte lahodnou snídani a vyrazíte na únikovou hru, kterou provozují v okolí. Jak jinak než se slevovým poukazem.

A takto může vypadat každá dovolená či výlet, pokud se stan🡕 ete zákazníky portálu Hyperslevy.cz. A to jsme dali příklad pouze zlomku aktivit, které můžete za výhodnější ceny skrze portál Hyperslevy.cz provozovat. Je tu spousta adrenalinových zážitků, zkušeností, které jsou neocenitelné třeba pro řidiče, aktivity plné sportu, kulinářské i degustační zážitky a samozřejmě pobyty napříč Českou republikou, a dokonce i v některých dalších zemích Evropy.

Jak získávají Hyperslevy své výhodné ceny pro zákazníky? Jednoduše. Domluví se s dodavatelem služby a slíbí mu určitý odběr za nižší cenu, a přitom mu garantuje, že mu zákazníky sežene. Dodavatel služby na toto rád přistoupí. Odpadnou mu starosti se sháněním zákazníků a může se plně soustředit na předmět svého podnikání – hotelnictví, masáž, kadeřnictví, únikovka a podobně. Hyperslevy získají provizi z obchodu, provozovatel služby zákazníky a zákazník výhodnější cenu. Všichni jsou spokojeni.

A jak to funguje prak🡕 ticky? Na Hyperslevy.cz si vyberete cokoliv se Vám bude líbit. U některých služeb jsou dostupné různé varianty a termíny. Jinde prostě zaplatíte a termín si budete domlouvat později. Po zaplacení na Hyperslevy.cz obdržíte e-mail s poukazem a instrukcemi na jeho použití. Bude zde také velmi pravděpodobně datum platnosti poukazu, které je pro Vás velmi důležité. Podle instrukcí poukazu se pak s provozovatelem služby domluvíte na termínu a detailech. U restaurací si můžete sjednat rezervaci (někde je to dokonce nutné).

Poukazy jsou také skvělým dárkem. Díky tomu, že není často nutné specifikovat termín si může obdarovaný sám zvolit, a to nejen termín, ale také osoby, které jej doprovodí. Ideální dárek pro syna, který by strašně chtěl někam odjet se svou novou přítelkyní. Nebo pro maminku, která už nutně potřebuje trochu relaxace o samotě bez dětí.

Věříme, že si se slevami🡕 a nabídkami z Hyperslevy.cz užijete hodně zábavy a pokud vyrážíte na dovolenou, přejeme Vám také šťastnou cestu.