Slevadne.cz

Možná si říkáte, že cestovní kanceláře, které se zaměřují na českou republiku jsou v dnešní době zbytečné. Vždyť zařídit si ubytování v hotelu a všechny zážitky můžete z pohodlí Vašeho křesla. Předem naplánovaný výlet má ale řadu výhod. Tou hlavní je, že může být lacinější.

Slevový portál Sleva Dnes se zaměřuje na zprostředkování ubytování, cestování v České republice, kulinářské zážitky, Zdraví, Wellness a krásu. Proč je to přes SlevaDne.cz výhodnější než samostatně?

Portál se svým partnerem dohodne na ceně předem a má za úkol sehnat určitý počet zákazníků, čímž se cena pro poskytovatele služeb stan🡕 e zajímavou. Díky objemu zakázek tak bude mít dostatek práce a nebude muset své zákazníky lákat a vyhazovat peníze za marketing. Jedná se prostě o výhodný obchod mezi SlevaDne a poskytovatelem služby. Vydělají na něm všichni. Poskytovatelé služby mají stálý příjem ze zakázek, SlevaDne dostane provizi za zprostředkování a vy jako zákazník dostanete výhodnější cenu, než na jakou byste dosáhli samostatně.

Teď už víte, jak to funguje a nemusíte se bát podvodu. My jsme Vám ale lhali. SlevaDne se nezaměřuje pouze na cestovní nabídky v České republice. Jsou tu i zahraniční pobyty na Slovensku, v Rakousku, Německu, Chorvatsku, Itálii, Polsku nebo Maďarsku. Jedná se často o lyžařské pobyty nebo wellness lázeňské pobyty, což je případ především Maďarska, které nabídne krásné termální lázně.

Co se týče nabídky v České republice, nechybí ty nejzajímavější lokality naší krásné země – Praha🡕 , Krkonoše, Šumava, Jeseníky, Beskydy, Krušné Hory, Jižní Čechy, Jižní Morava, Vysočina, Jizerské hory nebo Olomoucko.

Ve všech těchto krajích si můžete užívat lázeňské a wellness pobyty. Velmi oblíbené mezi zákazníky jsou také jarní pobyty, horská turistika, pobyty s dětmi zdarma a další. Ve službách to pak jsou aquaparky, ošetřování pleti, zkrášlující procedury, masáže, hubnutí, sauny, kadeřnické služby, manikúra a pedikúra, péče o zuby a spousty dalších. Nechybí ani spousta zábavných aktivit, které můžete absolovat samostatně i se svými dětmi.

SlevaDne má také jednu výhodu proti konkurenčním portálům zaměřeným na slevy🡕 . Má pro Vás každý den vybranou jednu speciální nabídku, na kterou je možné uplatnit dodatečnou slevu 200 Kč. Každý týden je nabídka zaměřená na jiný druh zboží – třeba na TOP pobyty nebo TOP wellness.

Nejoblíbenější nabídky tak můžete získat ještě výhodněji. Pro uplatnění vyobrazeného promo kódu je ovšem nutné se zaregistrovat a přihlásit.

Registrace na SlevaDne s sebou přináší také informační bulletin, ve kterém budete prostřednictvím e-mailové schránky informováni o aktuálních akčních nabídkách a exkluzivitách.

Ano, můžete cestovat samostatně a zařídit si jaké ubytování si jen přejete. Možná ale stojí za to navštívit nejdřív portál SlevaDne, podívat se, zda není ideální výlet v nabídce levněji a pak se teprve rozmýšlet nad tím, zda je investice do samostatné dovolené opravdu výhodná. Přejeme šťastnou cestu a spoustu skvělých zážitků s portálem SlevaDne.cz.