Slever.cz

Představte si tu pohodu. Dorazíte do hotelu, tam se o Vás na recepci postarají, vybalíte své věci a zamíříte na oběd do místní restaurace. Po bědě si zdřímnete a záhy se vydáte na procházku po okolí. Objevíte krásné výhledy, starobylé hrady, romantická místa. Navečer se vrátíte zpět kde na Vás už čeká romantická večeře při svíčkách. Druhý den brzo ráno zamíříte do místního wellness zařízení, kde si užijete procedury jako z propagačního letáku. I takhle může vypadat Vaše dovolená. I takhle můžete potěšit svého milého, milou, manžela, manželku.

Nemusíte si ale aktivity zařizovat sami, stačí se podívat na Slever.cz a vybrat si z nepřeberného množství pobytů, které jsou jako šité na míru určitým situacím.

Pobyty v České republice i v zahraničí jsou ale jenom částí nabídky skvělého portálu Slever.cz. Co třeba kulinářské zážitky ve vyhlášených restauracích v Praze, kam by Vám peněženka nedovolila nikdy vejít za ceny, které si můžete dovolit? Ano i to je realita. Dopřávat si můžete to nejlepší z české i zahraniční kuchyně, a to se slevou🡕 oproti cenám na jídelním lístku.

Potřebujete si usmířit ženu? Obdarovat kamarádku nebo prostě někoho jenom potěšit? Procedury pro zdraví a krásu jsou se Slever.cz dostupné v každém městě opět za ceny o kterých si můžete nechat jinak jen zdát. Masáže, hubnutí, pedikúra, manikúra, nehtová studia. Stačí zakoupit, zaplatit a podle instrukcí v poukazu rezervovat.

To stejné platí i pro

zážitky. Můžete si zastřílet z legendárních historických i moderních zbraní, projíždět se na okruhu či letišti v autech, která jsou tu pro horní 1 % lidí, užít si přestřelku s kamarády při paintballu nebo se vydat na vyhlídku kraje z ptačí perspektivy. Opět za ceny, které na zážitkových webech rozhodně nenajdete.

Slever.cz získává výhodné ceny tak, že garantuje svému dodavateli určitý počet odběrů poukazu. Zákazníky tak svému dodavateli sežene rychle a snadno, než by to dokázal on sám. Dodavateli klesnou náklady na propagaci a má dostatek zákazníků. Slever.cz dostane provizi za zprostředkování a vy získáte výhodnější cenu. Každý v tomhle procesu vydělal. Nejedná se tedy o žádný podvod nebo pochybné prak🡕 tiky, kdy by jedna strana v procesu byla znevýhodněna.

Nákup je hračkou pro každého. Jako v internetovém obchodě si zakoupíte poukaz. Někdy je třeba už předem vybrat termín, jinde stačí zaplatit a domluvit se na konkrétním termínu s dodavatelem služby, jak bude popsáno v popisu poukazu. Poukaz samotný obdržíte do svého e-mailu. Pokud se jedná o dárek, můžete si jej samozřejmě vytisknout a předat obdarovanému spolu s instrukcemi pro jeho použití. Důležité je dbát na termín, do kterého je možné poukaz použít. Pokud byste totiž poukaz nechali propadnout, služby se už nedočkáte.

Věříme, že si se Slever.cz užijete spoustu zábavy, romantiky, a relaxu, který si zajisté zasloužíte. Vždyť jste tak tvrdě pracovali! A pokud budete vděční za skvělou nabídku odměňte se portálu Slever.cz tím, že jej doporučíte dalším zákazníkům - třeba Vašim přátelům nebo rodině.