Slevoteka.cz

Těžce pracujete, vyděláváte na chléb a stres už Vás pomalu dohání k šílenství? Možná je čas chvíli vypnout a trochu těch vydělaných peněz utratit za nějaký pěkný relax v přírodě nebo v lázních. Myšlenka, že byste za takový relax ztratili příliš mnoho peněz se zajisté brzo rozplyne, pokud využijete služeb slevového portálu Slevotéka.cz.

Slevoteka.cz spolupracuje s více než 450 hotely a penziony v České republice i v zahraničí. Za dovolenou s odpočinkem, wellness, termály, sportem. Lyžováním, turistikou nebo jednoduše za poznáním už se Slevovékou vyrazilo více než 200 000 zákazníků. Slevotéka za svou historii připravila už 4 500 různých pobytových nabídek, kterých se každé zúčastnily stovky spokojených lidí.

Slevotéka je tu primárně pro to, aby jednotlivcům, dvojicím i celým rodinám umožnila levné cestování a poznávání krásných míst České republiky i Evropy. Spokojenost klientů je to nejdůležitější. Na rozdíl od konkurence Vám tu rádi pomohou s výběrem a s rezervací v cizím jazyce.

Slevotéka Vám je schopná garantovat ty nejlepší ceny. Pokud najdete totožný pobyt nebo zájezd před nákupem někde jinde za nižší cenu, Slevotéka Vám ho nabídne ještě levněji – s bonusem 100 Kč na další nákup. Jak je možné, že si Slevotéka může dovolit nabízet tak velké slevy🡕 ? Slevotéka oslovuje poskytovatele služeb, primárně tedy hotely, a nabízí jim možnost spolupráce. Je schopná garantovat prodej určitého počtu pobytů za výhodnější cenu. Dodavatel služby takovou slevu rád poskytne, protože chce především mít naplněnou kapacitu, a to i za nižší cenu. Nemusí totiž už vynakládat další prostředky na získání zákazníků, ale může se věnovat pouze své hlavní činnosti – tedy poskytování ubytování. Slevotéka si vezme malou provizi a Vám nabídne pobyt za výhodnější peníze. Vydělají tak všechny strany.

Nákup pobytu u Slevotéky je naprosto bez rizika. Pokud po čase zjistíte, že Vám termín nevyhovuje nebo potřebujete jiné podmínky zájezdu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Stačí kontaktovat Slevovéku do 15 dnů od nákupu a plná částka Vám bude bez problémů vrácena.

A na co se můžete těšit? Na mnohé – wellness pobyty, lázeňské pobyty a pobyty v termálech, horské pobyty v létě i v zimě, romantické pobyty pro páry i na letní dovolenou u moře nebo na jiném zajímavém místě u nás nebo u našich sousedů. Vždy to ale bude pohoda a naprostá paráda.

Jak to funguje? Jednoduše si vyberte z nabídky pobytů, zvolíte počet osob a variantu. U pobytů obvykle zvolíte také termín. U jiných zážitků se termín rezervuje později po dohodě s dodavatelem služby. Veškerá dokumentace a informace Vám pak dorazí do Vaší e-mailové schránky spolu s instrukcemi. Poté co do hotelu dorazíte, bude už obsluha recepce vědět, že Vás mají čekat a pouze Vám oproti občanskému průkazu vydají klíče od pokoje. Toť vše.

Věříme, že si se Slevotékou užijete spoustu zajímavých výletů po naší krásné vlasti i v zahraničí a především ušetříte.